Sprzedam dom Faliszówka
Faliszówka gm. Chorkówka Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 05 Maj, 2026 11:08
190 000 zł
1727 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:110 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Pow. działki:900 m2
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 190 000 zł / 1727 zł/m2
- Ulica: Faliszówka
Opis oferty
Na sprzedaż uroczy dom drewniany o powierzchni ok. 110 m², położony na 9‑arowej działce we wsi Faliszówka, w gminie Chorkówka, powiat Krosno.Nieruchomość znajduje się na lekkim wzniesieniu, dzięki czemu oferuje przyjemny widok i poczucie przestrzeni, a jednocześnie zapewnia szybki i wygodny dojazd — bezpośrednio z drogi asfaltowej.
Układ domu
Wnętrze jest funkcjonalne i daje duże możliwości aranżacyjne. W skład pomieszczeń wchodzą:
4 osobne, ustawne pokoje
kuchnia
łazienka
przedpokój
Dach pokryty dachówką ceramiczną, co podnosi trwałość i estetykę budynku.
Media
Dom posiada pełne uzbrojenie:
prąd
woda
kanalizacja
ogrzewanie kuchnią kaflową (możliwość rozbudowy instalacji grzewczej)
Działka i otoczenie
powierzchnia: 9 ar
teren lekko wyniesiony, suchy, dobrze nasłoneczniony
bezpośredni dojazd drogą asfaltową
spokojna, bezpieczna okolica z zabudową jednorodzinną
Lokalizacja
Nieruchomość idealna dla rodzin — ok. 150 m od domu znajduje się szkoła podstawowa, co zapewnia wyjątkowy komfort codziennego życia.
Świetna komunikacja z większymi miejscowościami:
Krosno
Jasło
Dlaczego warto?
Dom ma potencjał — jako miejsce do zamieszkania, . Drewniana konstrukcja, ceramiczny dach, pełne media i świetna lokalizacja czynią tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.
Cena nieruchomości 190 000 podlega negocjacji.
Więcej informacji pod numerem tel 531 - pokaż numer telefonu -
Nieruchomości Wojciech Potera
Nieruchomości Wojciech Potera
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem